Oferta:                                                     
Park linowy:
Park linowy KołobrzegTo wysokościowy tor przeszkód umieszczony na drzewach. Składa się z szeregu stanowisk (podestów) umieszczonych na różnych wysokościach na pniach drzew, połączonych linami nośnymi, siatkami, łańcuchami, drabinkami itp. oraz linami asekuracyjnymi.
Trasy:
Trasy parku linowegoKonstrukcja parku obejmuje 3 trasy o rosnącym stopniu trudności. Każda trasa posiada wejścia i zejścia (za pomocą drabin, siatek, lin itp.), zestawu platform mocowanych do drzew, stanowiących punkty „przesiadkowe", oraz zamontowanych pomiędzy nimi atrakcjami z wiszących mostków, kładek, lin, siatek, rur itd.
- Trasa nr 1 (10 przeszód):  łatwa dostępna już dla dzieci od 120 cm
 
 wzrostu. 
Foto Zobacz
- Trasa nr 2 (13 przeszód): średniej trudności dostępna już dla wyższych
  dzieci i dorosłych mierzących od 140 cm wzrostu.
Foto Zobacz
- Trasa nr 3 (14 przeszód): dość trudna dostępna dla wyższych dzieci i
   dorosłych mierzących od 160 cm wzrostu.
Foto Zobacz
Bezpieczeństwo:
BezpieczeństwoKonstrukcja i funkcjonowanie „Parku Linowego" są bezwzględnie podporządkowane naczelnej zasadzie - bezpieczeństwu uczestników zabawy. Jest to nasz priorytet. Materiały, z których zbudowane są atrakcje (w tym oprzyrządowanie linowe, zaczepy itp.) spełniają wymagania przewidziane dla wspinaczki. W miejscach tego Park linowy - bezpieczeństwowymagających,  zastosowane są dodatkowe zabezpieczenia jak: liny asekuracyjne, materace, maty ochronne itp. Korzystanie z urządzeń odbywa się Park linowy - bezpieczeństwopod opieką obsługi parku odpowiednio przeszkolonej nie tylko do nadzoru ale i do pomocy w każdej zaistniałej potrzebie. 100 % sprzętu , i materiałów użytych do budowy „Parku Linowego" posiada stosowne atesty dla tego typu sprzętu i jego zastosowań. Każdy użytkownik przed wejściem na przeszkody otrzymuje wyposażenie osobiste w postaci, kasku na głowę, uprzęży, linek asekuracyjnych zakończonych karabińczykami. Każdy uczestnik zabawy winien zapoznać się z dostępnymi w obiekcie: instrukcją użytkowania i regulaminem.
 
UWAGA !
ZAPRASZAMY DO NAWIĄZANIA WSPÓŁPRACY ORGANIZATORÓW
WYPOCZYNKU NAD MORZEM!!!
zielonych szkół, wczasów rodzinnych, wycieczek itp. Oferujemy atrakcyjne ceny !!!
Zobacz CENNIK >>                      Zobacz PROMOCJE >>
 
Copyright © Kołobrzeski Park Linowy